EKOLOGICZNA ZDROWA KROWA

ZDROWA KROWA ZMIENIA SIĘ NA LEPSZE DLA NASZEJ PLANETY!

Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, w jak destrukcyjnym kierunku zmierza nasza planeta, dlatego postanowiliśmy podjąć wszystkie niezbędne działania, aby zadbać o środowisko, w którym żyjemy!

Lokalna Hodowla

Wołowina wykorzystywana do naszych burgerów i steków pochodzi wyłącznie z lokalnej, ekologicznej hodowli, w której krowy żywione są tylko trawą, a ich życie przebiega bez dodatkowego stresu. Hodowla znajduje się w niewielkiej miejscowości pod Opolem i gwarantuje nie tylko najwyższa jakość, ale też najlepsze traktowanie bydła.

Nie marnujemy żywności

Nasze receptury i procedury magazynowania zaprojektowane zostały tak, aby nie było strat, a co za tym idzie – marnowania żywności. Mamy codzienne dostawy, nie mrozimy produktów, a wszystko, co możemy, przygotowujemy na bieżąco, starając się, aby odpad był jak najmniejszy. Ponadto zachęcamy naszych gości do spakowania zamówienia na wynos, gdy zjedzenie go w całości przerosło ich możliwości.

Korzystamy z zielonej energii

Już połowa restauracji Zdrowej Krowy korzysta z tak zwanej zielonej energii, czyli takiej, do której wytworzenia zostały wykorzystane tylko naturalne zasoby, jak np. wiatraki. Już niebawem wszystkie lokalizacje Zdrowej Krowy będą korzystały tylko z zielonych zasobów energii!

90% naszych opakowań nadaje się do recyklingu

Już w tym momencie 90% opakowań, w które pakowane są nasze dania, jest przeznaczone do recyklingu, a do końca roku 2021 chcemy, aby było to 100%! Nasi goście również są informowani i proszeni o segregację odpadów z opakowań naszych dań na wynos.

Pobierz aplikację ZDROWA KROWA na:


Zamów online

#ZdrowaKrowa

Dbamy o jakość naszej strony internetowej, więc używamy na niej plików cookie. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.
Akceptuję